Álláshirdetés

A sepsiszentgyörgyi székhelyű Romániai Magyar Néptánc Egyesület, lehetőleg felsőfokú végzettséggel rendelkező munkatársat keres azonnali kezdéssel a következő munkakörre:

Irodavezető és projekt menedzser (teljes munkaidő)

Munkakör:

  • pénzügyek kezelése
  • pályázatok írása és elszámolása
  • rendezvények szervezése
  • kapcsolattartás
  • adminisztratív tevékenységek
  • projektek lebonyolítása
  • beszámolók készítése stb.

Szükséges alapismeretek:

  • számítógép kezelés (MS Office legalább közép szintű ismerete)
  • adminisztratív folyamatok ismerete
  • szervezési tapasztalat
  • román nyelvtudás
  • pályázatírási és elszámolási tapasztalat
  • B- kategóriájú jogosítvány előny, de nem kizáró jellegű

Munkavégzés helye: Sepsiszentgyörgy

A szakmai önéletrajzokat az office@neptanc.ro  vagy a bartok.neptanc@gmail.com címre várjuk szeptember 7-ig, déli 12:00 óráig! A jelentkezőknek e-mailben visszajelzünk.

További információk e-mail-ben vagy a 0730 667 032 telefonszámon igényelhetők.

Közelgő események

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Ha szeretne értesülni eseményeinkről és aktuális projektjeinkről, küldje el nevét és e-mail címét! Adatait kizárólag arra használjuk fel, hogy eseményeinkről és projektjeinkről tájékoztassuk Önt.